STRANDLOOP ZEEBRUGGE 2025
Datum: Vrijdag 4 juli 2025
 
Een organisatie van Olympic Brugge in samenwerking met sportdienst Brugge.
 
Dit jaar met een nieuwe formule:
  • Kidsloop: avontuurlijke hindernissenloop van 800m over het strand met een aantal natuurlijke of kunstmatige hindernissen. Geschikt voor kinderen van 5 tot 12. Deelnameprijs 2€
  • 4 kilometer: Afstand is wat korter geworden ten opzichte van de vorige jaren, maar we nemen wat meer uitdagingen mee in het parcours. Door gebruik te maken van enkele duinenpaadjes zijn ook een aantal hoogtemeters toegevoegd. Ideaal voor de recreatieve loper die van een uitdaging houdt.
  • 8 kilometer: We dagen iedereen uit met een leuke strandloop met een gevarieerde omloop: verhard, stukje los zand, stevig zand en een aantal hoogtemeters. Durf jij de uitdaging aan?

Deelname prijs: kids run 2€ - 4km & 8km 8€

 

 
Programma: 
19u30 - Kids run 800m (2€)
20u00 - 4 & 8km (8€ voorinschrijving - 12€ daginschrijving)
De voorinschrijvingen worden weldra geopend via onderstaande knop
 
 
LOOPCRITERIUM VAN DE KUST
De Vlaamse kustgemeenten slaan ook dit jaar weer de handen in elkaar voor de organisatie van het 'Loopcriterium van de Kust'. Er zullen tien joggings, op en naast het strand plaatsvinden van begin juli tot eind augustus.
 
Klassementslopers dienen aan vier loopwedstrijden deel te nemen om punten te sprokkelen voor het criterium. Recreatieve lopers en jeugdlopers kunnen door deel te nemen aan respectievelijk vier of drie loopwedstrijden een mooie tombolaprijs winnen.

Voor verdere info en vragen: www.loopcriteriumvandekust.com